PAMUKKALE - SALDA GÖLÜ - KUSADASI - DİDİM 1 GECE
2 Gece 3 Gün | 4* DİDİM FİRST CLASS OTEL

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI


PAMUKKALE-KUŞADASI-ŞİRİNCE-DİDİM-EFES

2 Gece 3 Gün
4* DİDİM FİRST CLASS OTEL
12 Temmuz • 23 Ağustos • 20 Eylül • 04 Ekim
Tur Programını Yazdır
Kişi Başı Fiyatı
399.00 TL
2 Gece 3 Gün
Sosyal Medyada Paylaşın...
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
 

PAMUKKALE - KUŞADASI

 

SALDA GÖLÜ

 

 

DİDİM

 

TURU

 

KESİN HAREKET

4* DİDİM THE HOLİDAY RESORT veya DİDİM FİRST CLASS OTEL

ONLİNE SATIN AL YERİNİ GARANTİLE

 

1.Gün PAMUKKALE - HİERAPOLİS - KIZILSU - MERYEM ANA - SALDA GÖLÜ - DİDİM

20:00 Bakırköy İncirli Alfemo Önü

21:00 Mecidiyeköy Teknosa Önü

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

23:30 Gebze Center

00:00 İzmit Perşembe Pazarı

 hareketle yolculuğumuza başlıyoruz.Sabah saatlerindeTürkiye'nin Maldivleri denilen Salda Gölüne ulaşıyoruz. Rehberimizin vereceği mola süresinde Salda Gölünü gezip seyrediyoruz Dileyen misafirlerimiz suyun tadını çıkarabilirler.Daha sonra Dünya'da benzeri sadece İtalya'da Travertino isimli kasabada görülen,bembeyaz dokusuyla herkesi kendine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz.Burada yürüyüşüne izin verilen terasta gezerken Denizli ovasına hakim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraflar sizlere güzel bir anı olarak kalacak. Antik çağda kutsal havuz olarak bilinen suyunun bir çok hastalığa iyi geldiği söylenen sütünlu havuzu geziyoruz.Daha sonra kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan,cehennemin kapısı olarak bilinen Plutonium'u Cin deliğini görerek devam ediyoruz. Anadolu'nun en iyi korunarak gelmiş tiyatrolarından olan Hierapolis Tiyatrosu'nu ziyaret ediyoruz.Antik şehrin ana caddesinde Domityanus kapısı ve latin binası,mola verip göreceğimiz yerlerdir.Şehir surları dışında kalan hamam binası ve Anadolunun  en büyük nekropolünü ziyaret ediyoruz.Pamukkale'nin hemen yakınında bulunan ve suyunun çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği kanıtlanmış olan kızıl suyu ziyaret ediyoruz.Pamukkalede gezip görülecek yerleri gördükten sonra bülbül dağı eteklerinde bulunan hiristiyanlarca kutsal haç merkezi noktalarından biri olan Meryem ana evini ziyaret ediyoruz.Buradan hareketle Didim'de bulunan otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2.Gün  DİDİM  - KUŞADASI - EFES - ŞİRİNCE - İSTANBUL

Sabah kahvaltımızı otelimizde yapıyoruz.Kahvaltının ardından Kehanet merkezlerinden biri olan Didim Apollon tapınağını geziyoruz.Buradan ayrılarak Söke üzerinden Kuşadasına geçiyoruz.Kuşadasında vereceğimiz alışveriş ve gezme molasından sonra Efes Antik kentine geçiyoruz.Antik dönemde çok önemli liman olan şehir şimdiye kadar çok az bir kısmı ortaya çıkarabilmiştir.Rehberimizin eşliğinde bu antik kenti gezip daha sonra Şirinceye hareket ediyoruz.Eski bir Rum köyü olan Şirinceye varıyoruz.Burada verdiğimiz serbest zamanda hem alışveriş yapıyorsunuz hemde o güzel köyü geziyorsunuz.Şirincedeki turumuzu tamamladıktan sonra İstanbula geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Bir sonraki bzc tur organizasyonunda görüşmek dileği ile Hoşçakalın.

 


DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

 •  LüxOtobüsler  ile Ulaşım
 • BzcAraç içi ikramlar
 •  Didim The Holiday Resort veya First Class Otel konaklama
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası 
 
 • Yolculuk süresince alınan ekstra yiyecek ve içecekler
 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Müze  ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 

FİYATLAR

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
12.07.2019399.00 TL599.00 TL 399.00 TL-Taksitler »
23.08.2019399.00 TL599.00 TL 399.00 TL-Taksitler »
20.09.2019359.00 TL439.00 TL 359.00 TL-Taksitler »
04.10.2019299.00 TL369.00 TL 299.00 TL-Taksitler »

Hareket Tarihi ve Saatleri

12 Temmuz • 23 Ağustos • 20 Eylül • 04 Ekim

TUR NOTLARI

 • Araçta ve Tesislerde Kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir.
 • Rehber; hava,yol ve konaklama şartlarına uygun olarak,turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turlarda Müze ve Ören yeri girişleri için MÜZE KART alarak giriş ücretleri masraflarını en aza indirebilirsiniz.
 • Turlarımız talep doğrultusunda 27 veya 46 Kişilik araçlarla gerçekleştirilir.
 • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında,turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BZC TUR'da saklıdır. Turun iptali durumunda BZC TUR iptali bizzat bildirme durumundadır.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


AYŞE UZUN
5 Ekim tarihli pamukkale salda gölü turunuza katıldım. Tur programınız gerçek den güzel ve fiyatı da gayet uygun ancak tur süresince grup içerisinde 7-8 kişinin aşırı taşkınlıklarına rehberin hiç müdahale etmeyip üstelik araç içerisinde herkesin dinlendiği saatlerde rehberin de bu gruba katılarak eşlik etmesi hiç hoş olmadı, Tur güzergahı ve varış noktaları belli olduğu halde bazı ınsanları guzergah dısındakı noktalara bıraktıkları için son varış saatinden ıkı saatlık sapma olmustur. Program yapma kararı rehberde olduğu ve programı yaptıgı halde yine bazı kişilerin istekleri dogrultusunda değiştirmiş olduğu için otel giriş saatin dede bir saatlik sapma olmuştur. Birçok turlara katılmış biri olarak saat sapmaları turlarda olabılır fakat program açıklandıkdan sonra rehberin gelen isteklere göre program değiştirmesi durumuna da ilk defa şahit oldum. Sonucta biz bu tura sizin yayınladığınız şartları kabul ederek gelmiş bulunmaktayız. Misafirlerin ozel isteklerine göre değişiklik yapılması rehberin bu konuda başarısızlığı olarak görmekteyim. Teşekkürler iyi günler..
10.10.2018

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0262 323 22 22